Estraadilaulustuudio

Estraadilaulustuudio on tegevus, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad omandada ja täiendada oma vokaalset annet populaarse ja kaasaegse muusika žanris. Ringis osalejad õpivad ja arendavad lisaks oma vokaalsele häälele ka palju muid olulisi popmuusika aspekte, nagu diktsioon, emotsionaalne väljendus ja laulusõnade interpretatsioon.

Ringitundides viiakse läbi nii individuaaltunde õpetajaga kui ka rühmatunde laulu õppimiseks ja harjutamiseks koos teiste ringiliikmetega. Treeningsüsteem hakkab põhinema metoodikal, mis võimaldab läbi hingamislihaste treeningu ja kõrge laulutäpsuse arendada ja lihvida vokaaltehnikaid erinevate muusikažanride jaoks popist ballaadide ja rokini.

Estraadilaulustuudio osalejad saavad professionaalsete õpetajate individuaalset tähelepanu. Õpetajad aitavad igal osalejal välja selgitada oma nõrgad kohad ja nende kallal tööd teha, et varustada ringis osalejad kõigi vajalike tehnikatega, et enesekindlalt esineda ja laulda laval, muuta vankumatult oma tämbrit ja sisemisi emotsioone.

Estraadilaulustuudio on suurepärane valik neile, kes soovivad õppida ja esitada oma lemmiklugusid levimuusika žanris ning ka populaarseid etteasteid erinevatel üritustel kaasa elada. Antud huviring on avatud igas vanuses ja tasemega koolitustele ning annab ringiliikmetele võimaluse omandada praktilisi popvokaalseid oskusi, õppida laulusõnadega töötamist ja näidata oma individuaalsust lugude professionaalses kõlas.
Estraadilaulustuudio (5+) L.Prokopenko
E 17:15 - 18:00,N 17:15 - 18:00