(+372) 655 3056

Digikunst

Digikunst
Digikunst on koht, kus saab õppida arvutiprogramme ja digitehnoloogiaid kasutades ainulaadseid kunstiteoseid looma. Digikunst (sõnast “digital”, mis tähendab “digitaalne”) on uus kunstiliik, mis on tekkinud tänu kaasaegsete tehnoloogiate arengule.

Osana Digikunstiklubist saavad osalejad õppida, kuidas luua 2D- ja 3D-graafikat, animatsiooni, liidese disaini ja muud spetsiaalsete tarkvarapakettide abil. Osalejad saavad õppida vajalikke oskusi piltide loomiseks ja töötlemiseks, objektide modelleerimiseks ja animeerimiseks 3D-ruumis, samuti heli- ja videosisu loomiseks. Lisaks saab ringis õppida programmeerimise ja skriptimise põhitõdesid keerukamate projektide loomiseks. Õpilased saavad töötada oma projektide kallal, arendada oma loovust ja luua ainulaadseid digitaalse kunsti teoseid.

Klubis töötab kogenud õpetaja, kes aitab õpilastel õppida uusi tehnoloogiaid ja arendada oma potentsiaali. Tunde viib ta läbi väikestes rühmades, mis võimaldab igal osalejal saada vajalikul hulgal tähelepanu ja abi. Digikunstiklubi annab osalejatele võimaluse mitte ainult arendada tehnilisi ja loomingulisi oskusi, vaid ka avardada oma silmaringi digitaalkunsti ja uute tehnoloogiate vallas. Ring sobib ideaalselt kõigile uute tehnoloogiate huvilistele, innovaatiliste lahenduste otsijatele ja loomingulistele isikutele, kes püüavad luua ainulaadseid kunstiteoseid ja mõjutada ümbritsevat maailma.
Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Registreerimine
Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Registreerimine
Digikunst (10+)L.Kervalishvili
T 18:45 - 20:15,N 18:45 - 20:15
A327 33 euro/kuu

Info huviringist

  • Vanus: 7-18 aastat
  • Aadress: Tondiraba Huvikool

Populaarsed huviringid