(+372) 655 3056
Rühma nimetus Tunniplaan Kabinet Õpetaja Hind Registreerimine
Inglise keel 1.-2.klassT 16:45 - 17:30
N 16:45 - 17:30
B218
Vlada Swenson

33€

Registreerimine on suletud

Inglise keel 3.klassT 16:00 - 16:45
N 16:00 - 16:45
A406
Elena Tkachenko

33€

Registreerimine on suletud

Inglise keel 4.klassT 16:00 - 16:45
N 16:00 - 16:45
B218
Vlada Swenson

33€

Registreerimine on avatud

Inglise keel 5.klassT 16:45 - 17:30
N 16:45 - 17:30
A406
Elena Tkachenko

33€

Registreerimine on avatud

Inglise keel 6.klassT 17:40 - 18:25
N 17:40 - 18:25
A406
Elena Tkachenko

33€

Registreerimine on suletud

Inglise keel 7.klassT 17:40 - 18:25
N 17:40 - 18:25
B218
Vlada Swenson

33€

Registreerimine on avatud

Inglise keel 8.klassT 18:25 - 19:10
N 18:25 - 19:10
A406
Elena Tkachenko

33€

Registreerimine on avatud

Inglise keel 9.klassT 18:25 - 19:10
N 18:25 - 19:10
B218
Vlada Swenson

33€

Registreerimine on suletud

Inglise keel (V.Swenson) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalas-Vlada Swenson

92€

Registreerimine on suletud

Inglise keel (J.Tkatchenko) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalas-Elena Tkachenko

125€

Registreerimine on suletud

Eesti keel 1.-2. klassE 16:45 - 17:30
K 16:45 - 17:30
B234
Leino Lepp

33€

Registreerimine on suletud

Eesti keel 3.-4. klassE 16:00 - 16:45
K 16:00 - 16:45
A406
Galina Jalivets

33€

Registreerimine on avatud

Eesti keel 5. klassE 16:00 - 16:45
K 16:00 - 16:45
B312
Larissa Rajevskaja

33€

Registreerimine on avatud

Eesti keel 6. klassE 16:00 - 16:45
K 16:00 - 16:45
B234
Leino Lepp

33€

Registreerimine on suletud

Eesti keel 7. klassE 16:45 - 17:30
K 16:45 - 17:30
A406
Galina Jalivets

33€

Registreerimine on suletud

Eesti keel 8.-9. klassE 16:45 - 17:30
K 16:45 - 17:30
B312
Larissa Rajevskaja

33€

Registreerimine on suletud

Eesti keel (L.Raevskaja) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalas-Larissa Rajevskaja

92€

Registreerimine on suletud

Eesti keel ( L.Lepp ) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalasB234
Leino Lepp

92€

Registreerimine on avatud

Inglise keel (V.Putivtseva) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalas-Valentina Putivtseva

92€

Registreerimine on suletud

Kitarriõpe (T.Lepnurm) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalasB323
Tatjana Lepnurm

65€

Registreerimine on avatud

Kitarriõpe (A.PELJOVIN) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalasA408
Aleksandr Peljovin

65€

Registreerimine on suletud

Trummiõpe (M.Nikitin) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalasA409
Mihhail Nikitin

65€

Registreerimine on suletud

Klaveriõpe (I.Vinograi) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalasA410
Irina Vinograi

65€

Registreerimine on suletud

Klaveriõpe (I.Šults) 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalasB311
Irina Šults

65€

Registreerimine on suletud

Mudilaste arendusringK 15:30 - 16:15
A410
Ljudmilla Solovjova

20€

Registreerimine on suletud

Mudilaste arendusring (L.Solovjova) 1 tund indiv + rühmatund nädalasA410
Ljudmilla Solovjova

65€

Registreerimine on suletud

EG(1.klass) 5.6. tunnidT 12:55 - 14:30
K 12:55 - 14:30
N 12:55 - 14:30
R 12:55 - 14:30
B218
Jelena Svertšuk
Anastasia Kolesnikova
Galina Jalivets

36€

Registreerimine on avatud

EG ( 2.klass) 5.6. tunnidE 12:55 - 14:30
T 12:55 - 14:30
K 12:55 - 14:30
N 12:55 - 14:30
R 12:55 - 14:30
-Elena Tkachenko
-Galina Jalivets

30€

Registreerimine on avatud

EG (3.klass) 5.6. tunnidE 12:55 - 14:30
T 12:55 - 14:30
K 12:55 - 14:30
N 12:55 - 14:30
R 12:55 - 14:30
-B216
Elena Tkachenko
-

20€

Registreerimine on avatud

EG (4.klass) 5.6. tunnidE 12:55 - 14:30
T 12:55 - 14:30
K 12:55 - 14:30
N 12:55 - 14:30
R 12:55 - 14:30
-Valentina Putivtseva
Roman Kin
Anastasia Kolesnikova
Galina Jalivets
Gerda Pak

30€

Registreerimine on avatud

EG (5.klass) 5.6. tunnidE 12:55 - 14:30
T 12:55 - 14:30
K 12:55 - 14:30
N 12:55 - 14:30
R 12:55 - 14:30
-Lilia Šipovskihh
Elena Tkachenko

20€

Registreerimine on avatud

PPR LVG Tehnolabor ( 3.klass)E 12:45 - 14:30
A406
Anna Serpuhhina

20€

Registreerimine on avatud

PPR LVG ( kuni 14.30)E 12:00 - 14:30
T 12:00 - 14:30
K 12:00 - 14:30
N 12:00 - 14:30
R 12:00 - 14:30
A411
Aleksandra Popova
Natalja Kovalkova
Anna Serpuhhina

30€

Registreerimine on avatud

PPR LVG (14.30-16.00)E 14:30 - 16:00
T 14:30 - 16:00
K 14:30 - 16:00
N 14:30 - 16:00
R 14:30 - 16:00
A411
Andrei Timofejev
Valentina Paygusova
Olga Beltsova
Arina Turgeneva
Tatiana Khokhlova

30€

Registreerimine on avatud

Arvuti algkursus ja arvutigraafika (7+), Paldiski mnt 83T 16:00 - 17:30
R 16:00 - 17:30
Mustjõe Gümnaasium
Valentina Paygusova

28€

Registreerimine on avatud

Kulinaariakool (10+),Paldiski mnt 83K 16:00 - 19:10
Mustjõe Gümnaasium
Irina Mešalnikova

20€

Registreerimine on avatud

Legokonstrueerimine ja robootika (7+), Paldiski mnt 83E 16:00 - 17:30
N 16:00 - 17:30
Mustjõe Gümnaasium
Aleksandra Popova

28€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine (10+), Paldiski mnt 83T 16:00 - 17:30
N 16:00 - 17:30
Mustjõe Gümnaasium
Elina Reimann

28€

Registreerimine on avatud

Mentaalne aritmeetika (6+), Paldiski mnt 83K 16:00 - 17:30
Mustjõe Gümnaasium
Natalia Kravets

30€

Registreerimine on avatud

Kooliks ettevalmistamine (5-6 a) ,Paldiski mnt 83L 10:00 - 13:00
Mustjõe Gümnaasium
Natalia Kravets

33€

Registreerimine on avatud

Inglise keel 1.-2. klass, Paldiski mnt 83E 16:00 - 16:45
K 16:00 - 16:45
Mustjõe Gümnaasium
Anastasia Kolesnikova

33€

Registreerimine on suletud

Inglise keel 3.-4. klass, Paldiski mnt 83E 16:45 - 17:30
K 16:45 - 17:30
Mustjõe Gümnaasium
Anastasia Kolesnikova

33€

Registreerimine on suletud

Inglise keel 5.-6. klass, Paldiski mnt 83E 17:45 - 18:30
K 17:45 - 18:30
Mustjõe Gümnaasium
Anastasia Kolesnikova

33€

Registreerimine on suletud

Inglise keel 7.-8. klass, Paldiski mnt 83E 18:30 - 19:15
K 18:30 - 19:15
Mustjõe Gümnaasium
Anastasia Kolesnikova

33€

Registreerimine on suletud

Joonistamine ja maalimine (7+), Paldiski mnt 83E 16:00 - 17:30
K 16:00 - 17:30
Mustjõe Gümnaasium
Elina Reimann

28€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor EG (2.klass)K 09:00 - 12:45
A421A
B326
B325
B217
Galina Šefer
Lilia Šipovskihh
Valentina Paygusova
Tatiana Khokhlova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor EG (3.klass)K 09:00 - 12:45
A421A
B326
B325
B217
Galina Šefer
Lilia Šipovskihh
Valentina Paygusova
Tatiana Khokhlova

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor EG (1. klass)E 12:55 - 16:00
Köök
A422
B309
B308
Maria Reppo-Šabarova
Lidia Kervalishvili
Irina Mešalnikova
Marina Zaboronok
Elina Reimann
Anna Serpuhhina

20€

Registreerimine on avatud

Vibulaskmine (alates 9a.)E 17:40 - 19:10
K 17:40 - 19:10
B006
Andrei Timofejev

33€

Registreerimine on avatud

Vibulaskmine 9+ (väikerühmas)T 16:45 - 17:30
N 16:45 - 17:30
B006
Andrei Timofejev

45€

Registreerimine on avatud

Airsoft lasketiir 7+E 16:00 - 17:30
K 16:00 - 17:30
B006
Andrei Timofejev

33€

Registreerimine on avatud

Airsoft lasketiir 10+T 17:40 - 19:10
R 17:40 - 19:10
B006
Andrei Timofejev

33€

Registreerimine on suletud

Airsoft lasketiir 9+ (väikerühmas)T 16:00 - 16:45
N 16:00 - 16:45
B006
Andrei Timofejev

50€

Registreerimine on suletud

Enesekaitse 7+T 16:00 - 17:30
N 16:00 - 17:30
Aula
Vjatšeslav Šatalov
Lembit Nugis

33€

Registreerimine on suletud

Enesekaitse 10+T 17:40 - 19:10
N 17:40 - 19:10
Aula
Vjatšeslav Šatalov
Lembit Nugis

33€

Registreerimine on suletud

Enesekaitse 13+T 19:20 - 20:50
N 19:20 - 20:50
Aula
Vjatšeslav Šatalov
Lembit Nugis

33€

Registreerimine on suletud

Aerojooga lastele-1 (7+)T 18:35 - 20:05
R 17:40 - 19:10
B215
Inga Jastrebova

30€

Registreerimine on suletud

Aerojooga lastele-2 (7+)N 18:35 - 20:05
R 19:10 - 20:40
B215
Inga Jastrebova

30€

Registreerimine on suletud

Aerojooga lastele-3 (7+)T 17:30 - 18:35
N 17:35 - 18:35
R 16:45 - 17:40
B215
Inga Jastrebova

30€

Registreerimine on suletud

Aerojooga lastele-4 (7+)T 16:00 - 17:30
R 15:15 - 16:45
B215
Inga Jastrebova

30€

Registreerimine on suletud

Aerojooga lastele-5 (7+)K 16:00 - 17:30
L 09:00 - 10:30
B215
Inga Jastrebova

30€

Registreerimine on suletud

Aerojooga täiskasvanutele-1T 20:05 - 21:35
N 20:05 - 21:35
B215
Inga Jastrebova

50€

Registreerimine on suletud

Aerojooga täiskasvanutele-2T 10:00 - 11:30
N 10:00 - 11:30
B215
Inga Jastrebova

50€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor LVG (2.klass)E 09:00 - 12:45
A421A
B326
B325
B308
Aleksandra Popova
Tatiana Khokhlova
Natalja Kovalkova
Anastassia Tihhonova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor LVG (3.klass)E 09:00 - 12:45
A327
B326
B325
B324
Aleksandra Popova
Valentina Paygusova
Anastassia Tihhonova
Jelena Kapp

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor LVG (1.klass)T 09:00 - 12:45
A327
B326
B325
Galina Šefer
Tatiana Khokhlova
Jelena Jegorova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor LG (1.klass)T 09:00 - 12:45
A327
B326
B325
Galina Šefer
Tatiana Khokhlova
Anna Tavstõgina

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor LG (2.klass)R 09:00 - 12:45
A421A
B326
B325
Valentina Paygusova
Tatiana Khokhlova
Jelena Pronitševa
Dzanna Sahbazjan

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor LG (3.klass)R 09:00 - 12:45
A421A
B326
B325
Valentina Paygusova
Julia Apalkova
Tatiana Khokhlova
Dzanna Sahbazjan

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor TMG (1.klass)T 09:00 - 12:45
Mustjõe Gümnaasium
Aleksandra Popova
Valentina Paygusova
Natalia Kravets
Anastassia Tihhonova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor TMG (2.klass)T 09:00 - 12:45
Mustjõe Gümnaasium
Aleksandra Popova
Valentina Paygusova
Tatjana Kobasova
Anastassia Tihhonova

20€

Registreerimine on avatud

Puiduõpetus- 1 (alates 10a)T 16:00 - 19:10
B017
Viktor Prohhorov

28€

Registreerimine on suletud

Puiduõpetus-2 (alates 10a)L 09:55 - 13:40
B017
Viktor Prohhorov

28€

Registreerimine on suletud

Laevamudelism- 1 (7+ )L 09:55 - 13:40
B007
Pavel Vedehhin

36€

Registreerimine on avatud

Laevamudelism-2 (7+)R 16:45 - 20:05
B007
Vladimir Kovaljov

28€

Registreerimine on avatud

Laevamudelism-3 (7+)T 16:45 - 18:25
B007
Vladimir Kovaljov

28€

Registreerimine on avatud

Fotograafia kursus (10+)K 17:40 - 19:10
R 17:40 - 19:10
A421F
Kirill Safronov

28€

Registreerimine on avatud

Telekids laste Filmistuudio-AE 17:40 - 19:10
L 12:00 - 13:40
A421F
Ioulia Trofimova

28€

Registreerimine on avatud

Telekids laste Filmistuudio-EJE 19:20 - 20:50
L 09:55 - 11:45
A421F
Ioulia Trofimova

28€

Registreerimine on avatud

DJ kursus ja helitehnika (12+)E 17:40 - 19:10
R 17:40 - 19:10
A406
B218
Roman Kin

28€

Registreerimine on avatud

Auto-motoring (9+)E 16:00 - 17:30
R 16:00 - 17:30
A411
A406
Roman Kin

28€

Registreerimine on avatud

Veebiprogrammeerimine A (10+)T 16:00 - 17:30
N 16:00 - 17:30
A327
Kirill Safronov

28€

Registreerimine on avatud

Veebiprogrammeerimine EJ ( 13+)K 17:40 - 19:10
R 17:40 - 19:10
A327
Maksim Larjuhhin

28€

Registreerimine on suletud

Arvuti algkursus ja programmeerimine (7+)T 17:40 - 19:10
N 17:40 - 19:10
A421A
Kirill Safronov

28€

Registreerimine on avatud

Programmeerimise algkursus (9+)E 16:00 - 17:30
N 16:00 - 17:30
A421A
Valentina Paygusova

28€

Registreerimine on avatud

Legokonstrueerimine ja robootika (3+)E 18:25 - 19:10
R 18:25 - 19:10
B216
Tatjana Rannaeere

20€

Registreerimine on avatud

Legokonstrueerimine ja robootika (5+)E 16:45 - 18:25
B216
Tatjana Rannaeere

20€

Registreerimine on suletud

Legokonstrueerimine ja robootika 5+ (eesti keeles)T 17:30 - 18:15
K 17:30 - 18:15
B216
Elizaveta Salupuu

20€

Registreerimine on avatud

Legokonstrueerimine ja robootika (7+)T 17:40 - 19:10
R 17:40 - 19:10
B326
Aleksandra Popova

28€

Registreerimine on avatud

Legokonstrueerimine ja robootika (7+)E 17:40 - 19:10
K 17:40 - 19:10
B326
Andrei Kuntsmann

28€

Registreerimine on avatud

Legokonstrueerimine ja robootika (10+)E 16:00 - 17:30
K 16:00 - 17:30
B326
Andrei Kuntsmann

28€

Registreerimine on avatud

Eelkool ABC kool-1 (Vene keeles)N 16:45 - 20:05
B216
Tatjana Rannaeere

33€

Registreerimine on avatud

Eelkool ABC kool-1 (Eesti keeles)T 16:45 - 20:05
B217
Nastasia Klimenko

33€

Registreerimine on suletud

Eelkool ABC kool-3( eesti keeles)K 16:45 - 20:05
B217
Polina Steiner

33€

Registreerimine on suletud

Eelkool ABC kool (6a.) (vene keeles)L 09:55 - 13:10
B218
Jelena Svertšuk

33€

Registreerimine on suletud

Eelkool ABC kool (5a.) (vene keeles)L 09:55 - 13:10
B217
Lilia Šipovskihh

33€

Registreerimine on suletud

Logorütmika 3+ (vene keeles)T 17:40 - 18:25
N 17:00 - 17:45
A411
A410
Serafima Kolossova
Anna Serpuhhina

20€

Registreerimine on suletud

Logorütmika 4+ ( vene keeles)N 17:45 - 19:15
A411
A410
Serafima Kolossova
Anna Serpuhhina

20€

Registreerimine on avatud

Logorütmika 3+ ( eesti keeles )K 16:45 - 18:25
A411
Anna Serpuhhina

20€

Registreerimine on avatud

Logorütmika 5+ ( eesti keeles )K 18:25 - 20:05
A411
Anna Serpuhhina

20€

Registreerimine on avatud

Art- teraapia 4+T 18:25 - 19:10
R 18:25 - 19:10
B312
B310
Olga Laur - Hansa

20€

Registreerimine on avatud

Art- teraapia 5+T 17:40 - 18:25
R 17:40 - 18:25
B312
B310
Olga Laur - Hansa

20€

Registreerimine on suletud

Arengukool, beebikool (1-3 a)K 17:40 - 19:10
R 17:40 - 19:10
A410
Ljudmilla Solovjova

33€

Registreerimine on avatud

Disain ja käsitöö(7+)N 16:45 - 20:05
B309
Marina Zaboronok

28€

Registreerimine on suletud

Disain ja rõivaste modelleerimine (13+)E 17:40 - 19:10
N 17:40 - 19:10
B324
Irina Eggi

28€

Registreerimine on avatud

Floristika ja lilledisain 10+T 16:45 - 20:05
B309
Marina Zaboronok

28€

Registreerimine on avatud

Floristika ja lilledisain täiskasvanuteleE 17:40 - 20:50
B309
Marina Zaboronok

50€

Registreerimine on avatud

Kunst ja loovus 3+E 18:25 - 19:10
R 17:40 - 18:25
B310
Elizaveta Salupuu

20€

Registreerimine on avatud

Kunst ja loovus 5+E 16:45 - 18:25
B310
Elizaveta Salupuu

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor 5+K 17:40 - 19:10
N 17:40 - 19:10
A422
B309
Maria Reppo-Šabarova
Marina Zaboronok

28€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine-1 EJ (7+)T 16:00 - 17:30
L 09:55 - 11:45
B308
Lidia Kervalishvili

28€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine- 2 A (7+)K 16:45 - 18:25
N 16:45 - 18:25
B308
Lidia Kervalishvili

28€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine-3 (10+ )E 17:40 - 19:10
R 17:40 - 19:10
B308
Arina Turgeneva

28€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine- 4 (13+ )N 18:25 - 20:05
L 12:00 - 13:30
B308
Lidia Kervalishvili

28€

Registreerimine on suletud

Joonistamine ja maalimine-5 (10+)K 18:25 - 20:05
R 16:00 - 17:30
B310
Elizaveta Salupuu

28€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Mesilane", Kuristiku l/aE 09:00 - 09:45
l/a Kuristiku
Ekaterina Marnat
Vitolija Jastremskaja

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor "Värvukesed", "Kuristiku" l/aE 00:00 -
R 09:00 - 10:40
l/a Kuristiku
Aleksandra Popova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor "Pääsuke", "Kuristiku" l/aR 09:45 - 10:30
l/a Kuristiku
Aleksandra Popova

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Lepatriinu", "Kuristiku" l/aE 10:20 - 11:05
K 09:55 - 11:30
l/a Kuristiku
Olga Beltsova
Anna Serpuhhina
Rima Kasparaviciute
Tatjana Terentjeva

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Liblikas", "Kuristiku" l/aK 09:00 - 09:45
R 09:00 - 09:45
l/a Kuristiku
Olga Beltsova
Anna Serpuhhina
Julia Danilova
Larissa Guljajeva

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Täheke", "Kuristiku" l/aK 09:40 - 10:25
R 09:55 - 11:45
l/a Kuristiku
Olga Beltsova
Anna Serpuhhina
Raisa Paskevich

20€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine (3+) Kirsike l/aE 15:00 - 15:45
K 15:00 - 15:45
l/a Kirsike
Elizaveta Salupuu

20€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine (5+) Kirsike l/aE 15:45 - 16:30
K 15:45 - 16:30
l/a Kirsike
Elizaveta Salupuu

20€

Registreerimine on avatud

Anime kunst 10+ (joonistamine)E 16:00 - 17:30
T 17:40 - 19:10
B308
Lidia Kervalishvili

28€

Registreerimine on suletud

Õlimaal 10+L 09:55 - 13:40
B309
Irina Mešalnikova

28€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio "AVANT" Kirsike l/aK 16:00 - 16:45
R 16:00 - 16:45
l/a Kirsike
Olga Beltsova

20€

Registreerimine on avatud

Rühmajuhtide kool-1 (14+)L 10:40 - 13:40
A406
Kirill Safronov
Olga Beltsova

30€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio KOLOR 4-6aT 17:00 - 17:45
N 17:00 - 17:45
B240
Niina Gets

20€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio KOLOR (7-9a)T 15:30 - 17:00
N 15:30 - 17:00
R 16:00 - 17:30
B240
Niina Gets

40€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio KOLOR (10+)E 16:00 - 17:30
K 16:00 - 17:30
R 17:40 - 19:10
B240
Niina Gets

40€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio KOLOR (16+)E 19:20 - 20:50
K 19:20 - 20:50
L 12:00 - 13:30
B240
Niina Gets

40€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor Kirsike l/a (11.rühm)N 09:55 - 11:45
A421A
B307
Tatiana Khokhlova
Natalja Dobrõnina
Anna Novichkova
Anastassia Tihhonova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor Suur Pae l/a (7.rühm)T 09:55 - 11:45
N 09:00 - 10:30
R 09:00 - 10:30
A421A
B307
Galina Agronova
Anastasia Kolesnikova
Anna Serpuhhina
Anastassia Tihhonova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor Kivimurru l/a "Vikerkaar"K 09:55 - 11:45
A327
B307
Galina Šefer
Valentina Paygusova
Svetlana Bõtškova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolab Kirsike l/a (8.rühm)N 09:55 - 11:45
A421A
B307
Aleksandra Popova
Anna Šestopalova
Anna Serpuhhina
Tatjana Žitkevitš

20€

Registreerimine on suletud

Tehnolabor Kivimurru l/a "Tähekesed"K 09:55 - 11:45
A327
B307
Galina Šefer
Valentina Paygusova
Oxana Lillevyali
Vladlena Ministrova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor Kirsike l/a (5.rühm)E 09:00 - 10:45
K 09:00 - 10:00
N 09:55 - 10:45
A327
B307
Aleksandra Popova
Anna Issakova
Anastassia Tihhonova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor Lindakivi l/a (7.rühm)R 09:55 - 11:45
A327
B307
Roman Kin
Niina Ilina
Maria Kuznetsova
Anastassia Tihhonova

20€

Registreerimine on avatud

Kulinaariakool-1 ( 7+)T 16:45 - 18:25
K 16:45 - 18:25
Köök
Viktoria Orel

30€

Registreerimine on suletud

Kulinaariakool -1 (10+)N 16:45 - 20:05
Köök
Anastassia Tihhonova

30€

Registreerimine on suletud

Kulinaariakool -2 (10+)E 17:40 - 20:50
Köök
Irina Mešalnikova

30€

Registreerimine on suletud

Kulinaariakool (13+)L 09:55 - 13:40
Köök
Viktoria Orel

30€

Registreerimine on suletud

Kulinaariakool eesti keeles (7+)E 16:00 - 17:30
R 16:00 - 17:30
Köök
Lyudmila Yamurzina

30€

Registreerimine on suletud

Põnevad ekspeimendid 7+E 16:00 - 17:30
B325
Anastassia Tihhonova

28€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio AVANT 3+T 16:45 - 17:30
L 09:00 - 09:45
B240
B226
Irina Petrovski
Olga Liik
Olga Beltsova

20€

Registreerimine on suletud

Tantsustuudio AVANT 5+T 17:40 - 18:25
L 09:45 - 10:30
B240
B226
Irina Petrovski
Olga Liik
Olga Beltsova

20€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio AVANT 9+T 18:25 - 20:05
N 16:45 - 18:25
L 10:30 - 12:00
B240
B226
Irina Petrovski
Olga Liik
Olga Beltsova

40€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio AVANT 16+E 18:25 - 20:05
K 18:25 - 20:05
L 12:55 - 14:35
B226
B215
Irina Petrovski
Olga Liik
Olga Beltsova

40€

Registreerimine on avatud

Tansuteater Focus 8+E 16:45 - 18:25
K 17:40 - 19:10
L 13:50 - 15:20
B226
Lyudmyla Verbytska

40€

Registreerimine on avatud

Break dance tantsukool -AE 15:15 - 16:45
K 15:15 - 16:45
B215
Marek Vetik

30€

Registreerimine on avatud

Break dance tantsukool-EJT 15:15 - 16:45
N 15:15 - 16:45
R 15:15 - 16:45
B226
Marek Vetik

41€

Registreerimine on avatud

Idamaine tants "Luxor"T 18:25 - 20:05
N 18:25 - 20:05
L 13:30 - 15:00
B240
Valentina Antonova

40€

Registreerimine on avatud

Matemaatika (1-6. klass, rühmatunnid )T 17:40 - 19:10
N 17:40 - 19:10
B324
B217
Svetlana Borovikova

30€

Registreerimine on avatud

Estraadilaulustuudio 5+E 17:40 - 18:25
N 17:40 - 18:25
A409
Ljubov Prokopenko

20€

Registreerimine on avatud

Estraadilaulustuudio 7+E 16:45 - 17:30
N 16:45 - 17:30
A409
Ljubov Prokopenko

20€

Registreerimine on avatud

Estraadilaulustuudio 13+E 18:25 - 20:05
N 18:25 - 20:05
A409
Ljubov Prokopenko

28€

Registreerimine on avatud

Estraadilaulustuudio individuaalõpe (õp.L.Prokopenko) + 2 rühmatundiA409
Maksim Larjuhhin
Olga Bogdanova-Kööp
Ljubov Prokopenko

73€

Registreerimine on suletud

Male 5+E 17:40 - 18:25
N 17:40 - 18:25
B312
Viktor Kalinitšev

20€

Registreerimine on avatud

Male EJ (7-13a)E 18:25 - 20:05
T 18:25 - 20:05
B312
Viktor Kalinitšev

30€

Registreerimine on avatud

Male 7+L 09:55 - 11:45
B312
Viktor Kalinitšev

30€

Registreerimine on suletud

Keraamika ja skulptuur A(8+)T 16:00 - 17:30
R 16:00 - 17:30
A422
Maria Reppo-Šabarova

28€

Registreerimine on avatud

Keraamika ja skulptuur 10+E 16:00 - 17:30
N 16:00 - 17:30
A422
Arina Turgeneva

28€

Registreerimine on avatud

Keraamika ja skulptuur 13+K 17:40 - 19:10
R 17:40 - 19:10
A422
Maria Reppo-Šabarova

28€

Registreerimine on avatud

Keraamika ja joonistamine A (7+)E 16:00 - 17:30
K 16:00 - 17:30
A422
B309
Maria Reppo-Šabarova

28€

Registreerimine on suletud

Keraamika ja joonistamine 10+E 17:40 - 19:10
N 16:00 - 17:30
A422
B310
Maria Reppo-Šabarova

28€

Registreerimine on suletud

Keraamika ja joonistamine eesti keeles 7+N 17:40 - 19:10
A422
Arina Turgeneva

28€

Registreerimine on suletud

Iluvõimlemine 1-2E 16:45 - 20:05
T 17:40 - 20:05
K 18:25 - 20:50
N 18:25 - 20:05
R 17:40 - 20:50
Läänemere-3
Aula
Olga Bogdanova-Kööp
Viktoria Bogdanova
Lyudmyla Verbytska

114€

Registreerimine on suletud

Iluvõimlemine 3-4E 16:45 - 19:10
T 17:40 - 20:05
K 16:45 - 20:05
N 16:45 - 18:25
R 16:45 - 19:10
L 10:30 - 12:00
Läänemere-1
Aula
Olga Bogdanova-Kööp
Viktoria Bogdanova
Lyudmyla Verbytska
Viktor Larionov

114€

Registreerimine on suletud

Iluvõimlemine-5E 15:15 - 16:45
T 16:45 - 18:25
N 16:45 - 18:25
R 15:15 - 16:45
L 09:00 - 10:30
Läänemere-3
Aula
B226
Galina Bogdanova
Viktor Larionov

61€

Registreerimine on avatud

Iluvõimlemine- 6T 18:25 - 20:05
K 16:00 - 17:30
N 18:25 - 20:50
R 16:45 - 19:10
L 09:00 - 10:30
Läänemere-3
Aula
B226
Galina Bogdanova
Viktoria Bogdanova
Viktor Larionov
Anastasija Mitjušova

86€

Registreerimine on avatud

Iluvõimlemine-7 (alates 5a)K 17:40 - 18:25
R 19:20 - 20:05
Aula
Galina Bogdanova

25€

Registreerimine on suletud

Iluvõimlemine-8E 16:45 - 18:25
K 16:45 - 18:25
R 16:45 - 19:10
L 12:00 - 14:30
Aula
Olga Bogdanova-Kööp
Galina Bogdanova
Viktor Larionov

61€

Registreerimine on avatud

Iluvõimlemine-9 (alates 7a)E 15:15 - 16:45
K 16:00 - 17:30
Aula
B226
Galina Bogdanova
Anastasia Degterjova

33€

Registreerimine on avatud

Iluvõimlemine-10E 18:25 - 20:05
K 18:25 - 20:05
L 09:55 - 11:45
Aula
Olga Bogdanova-Kööp
Galina Bogdanova
Viktor Larionov
Anastasia Degterjova

53€

Registreerimine on suletud

Iluvõimlemine-11 (alates 3a)K 18:25 - 19:10
L 09:00 - 09:45
Aula
Galina Bogdanova
Anastasia Degterjova

25€

Registreerimine on avatud

Iluvõimlemine-12, Läänemere G (alates 3a)E 18:25 - 19:10
R 19:20 - 20:05
Läänemere-3
Olga Bogdanova-Kööp
Anastasija Mitjušova

25€

Registreerimine on avatud

Matemaatika (7.-8. klass ) (alates 01.10.2022)E 16:00 - 17:30
K 16:00 - 17:30
B218
B217
Nataliia Shoshina

30€

Registreerimine on avatud

Matemaatika, 9. klass, eksamiks valmistumine (alates 01.10.2022)E 17:40 - 19:10
K 17:40 - 19:10
B218
B217
Nataliia Shoshina

30€

Registreerimine on avatud

3D modelleerimine ja graafika (10+)T 17:40 - 19:10
N 17:40 - 19:10
A327
Maksim Larjuhhin

28€

Registreerimine on avatud

Rütmika lastele " My Way Dance Studio" 4+E 16:45 - 17:30
R 16:45 - 17:30
B226
B215
Olga Grabovskaja

20€

Registreerimine on avatud

Rütmika lastele " My Way Dance Studio" 6+E 17:40 - 18:25
R 17:40 - 18:25
B226
B215
Olga Grabovskaja

20€

Registreerimine on avatud

Zumba tants (13+)E 20:05 - 21:05
K 19:20 - 20:50
N 20:05 - 21:05
B226
B215
Iryna Kavaliova

30€

Registreerimine on avatud

Inglise keel (V.Putivtseva) 1 tund indiv.-Valentina Putivtseva

70€

Registreerimine on suletud

Kulinaariakool -1 Kihnu l/aT 15:30 - 17:00
-Anastassia Tihhonova

20€

Registreerimine on avatud

Tulevane arst (12+)R 16:45 - 20:05
B218
Sergei Matin

30€

Registreerimine on avatud

Koolikoor-1K 18:15 - 19:45
R 18:15 - 19:45
A407
A406
Ljubov Prokopenko

28€

Registreerimine on avatud

Koolikoor-2T 14:30 - 16:00
R 14:30 - 16:00
A407
Serafima Kolossova

28€

Registreerimine on suletud

Tehnolabor Liikuri l/а 8.rühmE 09:55 - 11:45
A327
B307
Tatiana Khokhlova
Dzanna Sahbazjan
Darja Hardikova
Irina Torba

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor Liikuri l/а 10.rühmE 09:55 - 11:45
B307
Tatiana Khokhlova
Dzanna Sahbazjan
Anna Kiviljova
Natalia Lebjodkina

20€

Registreerimine on avatud

Rühmajuhtide kool-2 (14+)L 10:40 - 13:40
A407
Kirill Safronov
Olga Beltsova

30€

Registreerimine on suletud

Pedagoogide kool 13+R 18:00 - 19:30
A406
Olga Beltsova

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Kristallike"," Raadiku" l/aT 09:55 - 11:45
Köök
A422
B309
Arina Turgeneva
Elina Reimann
Marina Volmre
Valentina Zabairatšnaja

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Kiireke", "Raadiku" l/aT 09:55 - 11:45
K 09:55 - 11:30
Köök
A422
B309
Elizaveta Salupuu
Arina Turgeneva
Elina Reimann

20€

Registreerimine on avatud

Põnev elektroonika 10+E 17:40 - 19:10
K 17:40 - 19:10
B007
Yevgen Kirichenko

28€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Vinni-Puhh" Lindakivi l/aT 09:00 - 09:45
N 09:00 - 09:45
A422
B309
Olga Beltsova
Arina Turgeneva
Ljudmilla Ozerova
Tatjana Hodõreva

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Lotte", "Lindakivi" l/aT 09:00 - 09:45
N 09:00 - 09:45
A422
B309
Olga Beltsova
Arina Turgeneva
Olga Saakjan
Julia Silina

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Päike", "Kuristiku" l/aK 09:00 - 09:45
R 10:40 - 11:25
A422
B309
Olga Beltsova
Anna Serpuhhina
Raisa Paskevich

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Vaarikas" Kirsike l/aE 09:55 - 10:40
K 09:55 - 10:40
l/a Kirsike
Jelena Kontse
Jekaterina Barsukova

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Viinamarike" Kirsike l/aE 09:55 - 10:40
K 09:55 - 10:40
l/a Kirsike
Natalja Kokina
Natalja Vassiljeva

20€

Registreerimine on avatud

Vestlusklubi "Speak Up" (13+)T 17:40 - 19:10
N 17:40 - 19:10
B234
-

60€

Registreerimine on suletud

Logorütmika Kuristiku l/aK 15:00 - 15:45
N 15:00 - 15:45
l/a Kuristiku
Anna Serpuhhina

20€

Registreerimine on suletud

Logopeed J.Volkomorova "Kuristiku" l/a 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalasl/a Kuristiku
Julia Volkomorova

65€

Registreerimine on suletud

Loovuslabor "Värvikillud", Kihnu l/aK 09:30 - 11:00
A422
B309
Olga Beltsova
Elina Reimann
Anna Serpuhhina
Tatjana Mosjagina

20€

Registreerimine on avatud

Logorütmika, "Kirsike" l/a, 3+T 15:00 - 15:45
N 15:00 - 15:45
l/a Kirsike
Serafima Kolossova

20€

Registreerimine on avatud

Logorütmika," Kirsike" l/a, 4+T 15:45 - 16:30
N 15:45 - 16:30
l/a Kirsike
Serafima Kolossova

20€

Registreerimine on avatud

Logorütmika," Kirsike" l/a, 5+T 16:30 - 17:15
N 16:30 - 17:15
l/a Kirsike
Serafima Kolossova

20€

Registreerimine on avatud

Interjöörinukk 10+E 16:00 - 17:30
R 16:00 - 17:30
B324
Marina Zaboronok

28€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine eesti keeles (7+)T 18:25 - 20:05
R 18:25 - 20:05
B310
Elizaveta Salupuu

28€

Registreerimine on avatud

Logorütmika 5+ (vene keeles)R 17:40 - 19:10
A411
Anna Serpuhhina

20€

Registreerimine on suletud

Puutöö loovus (alates 10a)K 17:40 - 19:10
R 17:40 - 19:10
B017
-

28€

Registreerimine on suletud

Hip-hop dance tantsukool (10+)E 18:25 - 20:05
R 18:25 - 20:05
B226
Valerii Zaichenko

30€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor Kirsike l/a (9.rühm)E 09:00 - 10:45
K 09:00 - 10:45
N 09:55 - 11:45
A421A
B307
Tatiana Khokhlova
Anna Serpuhhina
Olga Ayyoub

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor Suur Pae l/a (8. rühm)T 09:55 - 11:45
A421A
B307
Anastasia Kolesnikova
Anna Serpuhhina

20€

Registreerimine on suletud

Logopeed 1 tund indiv.+ 2 rühmatundi nädalas-Anna Serpuhhina

65€

Registreerimine on suletud

Kitarriõpe (T.Lepnurm) 1 tund indiv.+ 4 rühmatundi (2 solfedzo+2ansambel) nädalas-Tatjana Lepnurm

73€

Registreerimine on suletud

Vogue dance (13+)T 17:45 - 18:30
N 17:45 - 18:30
B240
Katsiaryna Makarova

20€

Registreerimine on avatud

Inglise keel (5+) Kirsike l/aE 15:15 - 16:00
K 15:15 - 16:00
l/a Kirsike
Elena Tkachenko

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor l/a Kivimurru "Tilgakesed"K 09:55 - 11:45
A421A
B307
Galina Šefer
Svetlana Sindjakova

20€

Registreerimine on avatud

Art- teraapia Kivimurru l/aT 09:00 - 09:45
l/a Kivimurru
Olga Laur - Hansa

20€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio KOLOR (13+)E 17:40 - 19:10
K 17:40 - 19:10
R 19:20 - 20:50
B240
Niina Gets

40€

Registreerimine on avatud

Inglise keel (5+) Kuristiku l/aE 16:30 - 17:15
K 16:30 - 17:15
l/a Kuristiku
Elena Tkachenko

20€

Registreerimine on avatud

Äriloogia 15+T 17:40 - 19:10
L 10:00 - 11:30
B310
Natasha Bychkova

30€

Registreerimine on avatud

Eelkool ABC kool-2 (vene keeles)L 09:55 - 13:10
B218
Irina Kurasjova

33€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor " Merelaiud" Kihnu l/aE 09:55 - 11:45
K 09:55 - 11:30
A118
A422
Elina Reimann
Anna Serpuhhina
Annabell Selde
Darja Ljahhovetski

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor " Päikesekillud" Kihnu l/aE 09:55 - 11:45
R 09:00 - 10:30
A118
A422
Elina Reimann
Anna Serpuhhina
Natalia Batalova

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor " Tuulekillud" Kihnu l/aE 09:55 - 11:45
R 09:00 - 10:30
A118
A422
Elina Reimann
Anna Serpuhhina
Anna Ignatova

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Limpsikate", "Vormsi" l/aE 09:55 - 11:45
A422
B309
Arina Turgeneva
Elina Reimann
Irene Tika

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Õunakeste", "Vormsi" l/aE 09:55 - 11:45
A422
B309
Arina Turgeneva
Elina Reimann
Signe Meimre

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Päikeselaste", "Vormsi" l/aN 09:55 - 11:45
-Elo Aru

20€

Registreerimine on avatud

Loovuslabor "Kiisupere" Vormsi l/aN 09:55 - 11:45
-Ilona Kokk

20€

Registreerimine on avatud

Male (5+) Kuristiku l/aK 15:15 - 16:00
R 15:15 - 16:00
l/a Kuristiku
Viktor Kalinitšev

20€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio "AVANT" Kuristiku l/aT 15:15 - 16:00
N 15:15 - 16:00
l/a Kuristiku
Olga Beltsova

20€

Registreerimine on avatud

Tehnolabor "Kadrioru" l/aK 16:00 - 17:00
R 09:55 - 17:00
A421A
B307
Roman Kin
Anastassia Tihhonova
Svetlana Saikina
Kanitat Matsova

20€

Registreerimine on avatud

HG EGE 14:30 - 16:00
T 14:30 - 16:00
K 14:30 - 16:00
N 14:30 - 16:00
R 14:30 - 16:00
Aula
A422
B017
Maria Reppo-Šabarova
Lembit Nugis
Andrei Timofejev
Viktoria Orel
Natasha Bychkova

30€

Registreerimine on avatud

Iluvõimlemine Kuristiku l/a (Alates 3a.)E 16:00 - 16:45
K 16:00 - 16:45
l/a Kuristiku
Anastasija Mitjušova

25€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine (4+) Suur Pae l/aT 15:15 - 16:00
R 15:15 - 16:00
l/a Suur Pae
Arina Turgeneva

20€

Registreerimine on avatud

Hip-hop dance tantsukool Kuristiku l/aE 16:00 - 16:45
K 16:00 - 16:45
l/a Kuristiku
Valerii Zaichenko

20€

Registreerimine on avatud

Tantsustuudio AVANT EJ (6+)E 18:15 - 19:00
L 10:30 - 11:15
B215
Irina Petrovski

20€

Registreerimine on avatud

Logorütmika (2+) "Suur Pae" l/aE 09:00 - 09:45
K 09:00 - 09:45
l/a Suur Pae
Serafima Kolossova

20€

Registreerimine on avatud

Inglise keel (5+) Suur Pae l/aE 16:00 - 16:45
N 16:00 - 16:45
l/a Suur Pae
-

20€

Registreerimine on avatud

Joonistamine ja maalimine (5+) Suur Pae l/aT 16:00 - 16:45
R 16:00 - 16:45
l/a Suur Pae
Arina Turgeneva

20€

Registreerimine on avatud

Logorütmika (3+) "Suur Pae" l/aE 09:45 - 10:30
K 09:45 - 10:30
l/a Suur Pae
Serafima Kolossova

20€

Registreerimine on avatud

Vibulaskmine -1 tund indiv. nädalasB006
Andrei Timofejev

50€

Registreerimine on avatud

Keraamika ja joonistamine eesti keeles (10+)T 18:30 - 20:00
K 18:30 - 20:00
A422
B308
Elina Reimann

28€

Registreerimine on avatud

EG PPRE 14:30 - 16:45
T 14:30 - 16:45
K 14:30 - 16:45
N 14:30 - 16:45
R 14:30 - 16:45
B217
Elena Tkachenko
Arina Turgeneva
Tatiana Khokhlova
Iryna Kavaliova

22€

Registreerimine on avatud

Eelkool ABC kool-2 (Eesti keeles)N 16:45 - 20:05
B217
-

33€

Registreerimine on avatud

PPR LVG1/LG1T 12:45 - 16:00
A407
B006
Andrei Timofejev
Elizaveta Salupuu

20€

Registreerimine on suletud

PPR LG2/LG3R 12:45 - 16:00
A406
A327
Maria Reppo-Šabarova
Arina Turgeneva
Tatiana Khokhlova

20€

Registreerimine on avatud