Art- teraapia

Kunstiteraapiaring on tegevus, mis aitab lastel väljendada oma emotsioone ja tundeid läbi loovuse. See võimaldab lapsel kasutada kunstimaterjale, et väljendada oma kogemusi, ideid ja ideid, väljendada oma individuaalsust ja tõsta oma enesehinnangut.

Art-teraapia ringi raames ootab lapsi:

• Loominguline inspiratsioon ja võimalus väljendada oma mõtteid ja tundeid läbi joonistamise, maalimise, modelleerimise ja muu kunstilise tegevuse.
  • Loominguliste oskuste ja võimete arendamine, samuti kujutlusvõime arendamine.
  • Psühholoogilise heaolu tugevdamine ja vaimse tervise parandamine.
  • Suhtlemine teiste laste ja täiskasvanutega, kes saavad jagada oma mõtteid, ideid ja tundeid.
  • Mõistmine, kuidas väljendada oma tundeid, emotsioone ja kogemusi läbi loovuse.

Art-teraapia ringi viivad läbi psühholoogia ja kunsti valdkonna teadmistega spetsialistid. Nad loovad spetsiaalseid harjutusi ja ülesandeid, mis võimaldavad lastel arendada oma loomingulisi ja psühholoogilisi oskusi. Art-teraapia sobib igas vanuses lastele lasteaiast koolini. See aitab lastel tunda end enesekindlalt, väljendada end loovuses ja leida oma koht ühiskonnas.

Tuleb meeles pidada, et art-teraapia on loominguline protsess ja kõige tähtsam on tundidest naudingut saada!
Art- teraapia A.Serpuhhina (4+)
A118 25.00 euro/kuu
Art- teraapia A.Serpuhhina (5+)
A118 25.00 euro/kuu