Male

Male on tegevus, mis on suunatud loogilise ja analüütilise mõtlemise ning strateegilise planeerimise arendamisele. Ringi raames tutvuvad osalejad malemängu reeglitega, tutvuvad mängu taktika ja strateegiaga ning õpivad ka oma teadmisi praktikas rakendama.

Tunnidesse ei mahu mitte ainult mängureeglite ja mängutaktika teoreetilised tunnid, vaid ka praktilised koolitused, erinevad mängud ja simulatsioonid. Kõik osalejad saavad osaleda turniiridel ja võistlustel, et oma teadmisi ja oskusi mängus proovile panna.

Samuti on maleklubi eesmärgiks arendada sotsiaalseid oskusi nagu suhtlemine, koostöö ja austus teiste mängijate vastu. Male on mäng kahele mängijale, seega saavad ringi liikmed õppida ka meeskonnas mängimise taktikat ja strateegiat.

Male huviring sobib igas vanuses ja oskustega lastele ja täiskasvanutele. Algajatele tagatakse lihtsad ja arusaadavad mängureeglid ning edasijõudnutele tehakse keerulisemad ülesanded ja kõrgetasemelised treeningud. Tundides saavad osalejad individuaalset tähelepanu õpetajatelt, kes aitavad arendada nende mänguoskusi ja vastavad küsimustele.

Tänu sellele on maleklubis osalejatel võimalik saada väärtuslikke kogemusi ja teadmisi loogika, taktika ja strateegilise mõtlemise vallas ning parandada sotsiaalseid oskusi ja suhtlemist teiste inimestega. Samuti saavad nad kohtuda teiste malesõpradega ning osaleda erinevatel võistlustel ja turniiridel.

Male 5+ V.Kalinitšev
E 17:15 - 18:00,N 17:15 - 18:00