Floristika ja lilledisain

Floristika kursus on oluline neile, kes soovivad õppida lilleseadet looma, plaanivad oma hobist äri teha, õppida värvimist, ei karda uusi asju ning teavad, kuidas unistada ja oma eesmärke saavutada.

•Siin loome ideedest ja huvidest ainulaadseid kompositsioone, kursuse käigus saab iga õpilane teadmisi, oskusi ja võimeid;
 •Kursuselt leiab: tutvust floristikaga kui kujutava kunsti liigiga, milles kunstnik kasutab värvide asemel õie kroonlehti, lehti, ürte, aga ka spetsiaalseid tehismaterjale. Õppetöö annab võimaluse inimese fantaasia, loominguliste impulsside ja tunnete väljendamiseks taimemaailma elavate ja kuivade andide kaudu;
 • Floristika loob suurejoonelisi täiendusi peaaegu igale interjöörile, see on tõeline pääste nn "probleemitubadesse", millegipärast taimede hoidmiseks sobimatu, lilleseade on suurepärane kingitus lähedastele, jättes endast kõige imelisemad mälestused pikka aega.
 • Floristika kursusel õpetatakse kehastuskunsti mitmesugustest looduslikest lilletööde (kimbud, kompositsioonid, paneelid, kollaažid) loomisel. materjalid (lilled, lehed, ürdid, marjad, puuviljad, pähklid jne), mis võivad olla elusad, kuivad või konserveeritud, see on palju iseseisvat tööd, kannatlikkuse, hoolsuse kasvatamine. See on huvitav, kasulik, informatiivne ning praktiline.
Floristika ja lilledisain M.Zaboronok (13+)
T 17:15 - 20:15