(+372) 655 3056

K-Pop cover Dance Studio (10-19 aastat)

Tantsustuudio ring on suurepärane valik igale lapsele või teismelisele, kes on kirglik tantsimisest või soovib õppida muusika rütmis liikuma. Tundides õpivad osalejad erinevaid tantsustiile nagu hip-hop, ballett, jazz, moderntants ja poptants.

Ring on keskendunud musikaalsuse, liigutuste koordinatsiooni, keha plastilisuse ja tugeva füüsilise vormi arendamisele. Tunnid viiakse läbi kvalifitseeritud ja kogenud treenerite juhendamisel, kes aitavad õpilastel leida ideaalse tantsustiili olenevalt treenituse tasemest ja eelistustest.

Tundides õpivad osalejad mitte ainult muusika rütmis liikuma, vaid ka arendama oma sotsiaalseid oskusi ja suhtlemist teiste osalejatega. Lisaks aitavad tunnid parandada enesehinnangut, enesekindlust ja suhtlemisoskusi.

Tantsustuudio klubi sobib kõikidele oskustega õpilastele algajatest edasijõudnuteni. Tunnid toimuvad rühmapõhiselt, mis võimaldab igal õpilasel tundidest maksimaalselt kasu saada.

Tänu tantsustuudio ringile on lastel ja teismelistel võimalik õppida uusi tantsustiile, saada esinemiskogemust ning tugevdada oma füüsilisi ja sotsiaalseid oskusi. See on ka suurepärane võimalus luua sidemeid rühmana ja leida uusi sõpru väljaspool koolikeskkonda.


K-POP tantsuring kooli huviringis Tondiraba

Unistad tantsida oma iidolite stiilis? Tondiraba kooli huviringis pakutakse sulle ainulaadset võimalust tegeleda kaver-tantsuga, luua oma meeskondi ja filmida professionaalseid videosid YouTube'is.

Meie tantsuringis saad:

- Eksperimenteerida nais- ja meeshoreograafiaga
- Õppida refrääne või tervet tantsu
- Luua uusi tutvusi
- Valida treeninguteks sobivat riietust, et end 100% tunda
- Nautida hetke

K-POP ühendab erinevad muusikažanrid, koreograafia, moe ja ilu. Meie stuudio sobib nii algajatele kui ka edasijõudnud tantsijatele.

K-POP ja kaver-tants armastus muutub paljude jaoks mitte lihtsalt meeldivaks huviks, vaid elustiiliks. Kui jagad seda kirge, siis tere tulemast meie treeningutele!

Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Keel
Registreerimine
Perfomance K-pop dance (10+) I.Kavaliova
T 18:00 - 19:30,N 18:00 - 19:30
215 37.00 euro/kuu Eesti/Vene

Registreerimine on suletud

K-Pop cover dance stuudio- A (10+) I.Kavaliova
T 16:30 - 18:00,N 16:30 - 18:00
215 37.00 euro/kuu Eesti/Vene

Registreerimine on suletud

Info huviringist

  • Vanus: 3-19 aastat
  • Aadress: Tondiraba Huvikool

Õpetajad

Uued huviringid