(+372) 655 3056

Trummiõpe

Trummiõpe on ainulaadne võimalus kõigile, kes soovivad õppida seda muusikainstrumenti mängima, täiendada oma muusikalisi oskusi ja nautida loovust koos teiste osalejatega.

Meie trummimängukursus on tund, kus õpid mängima erinevat tüüpi trumme, õpid tundma erinevate muusikastiilide tehnikaid ning õpid lugema noote ja sakke. Samuti saate teada, kuidas töötada bändis ja järgida muusika rütmi, mis aitab teil saada paremaks muusikuks.

Meie trummiklubi sobib kõikidele oskustasemetele, algajatest kuni kogenud mängijateni. Meie kogenud juhendajad aitavad teil saavutada oma eesmärke ning õpetavad teile trummimängu tehnikaid ja lähenemisviise. Valige oma stiil ja õppige mängima kuulsaimate muusikateoste trumme. Trummiklubist leiab ka ainulaadse õhkkonna, kus iga liige saab jagada oma loomingulist mõtlemist ja teadmisi, samuti leida uusi sõpru, kellel on ühine muusikahuvi. Saate õppida mängima üksi või rühmas koos teiste muusikutega.

Trummimäng on põnev kogemus, mis võib olla sinu eluks inspiratsiooniks. Liituge trummiringiga ja avastage muusikakunsti uusi tahke.
Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Keel
Registreerimine
Trummiõpe 10+ (M.Nikitin) 1 tund indiv.+ 4 rühmatundi nädalas
+ individuaal
A409 88 euro/kuu

Registreerimine on suletud

Info huviringist

  • Vanus: 10-19 aastat
  • Aadress: Tondiraba Huvikool

Õpetajad

Uued huviringid