(+372) 655 3056

Tantsuteater Focus (7-19 aastat)

Tantsuteater "Focus" on ainulaadne tantsutund, mis kehastab klassikalise balleti elemente ja kaasaegseid tantsutehnikaid. Osalejatele tutvustatakse liigutuste kombineerimise ja lugude laval näitamise põhitõdesid.

Tantsuteatriring "Focus" on midagi enamat kui lihtsalt tants. See on väljendusrikas kunst, mis võimaldab osalejatel väljendada oma emotsioone, tundeid ja mõtteid liigutuste ja asendite kaudu. Tundide raames pööratakse erilist tähelepanu ka tantsutehnikale, õige kehahoiaku ja kehajõu arendamisele.

"Focus" tantsuteatri juhendajad aitavad osalejatel arendada nii nende tantsustiili kui ka lavaoskusi, mis on vajalikud tõhusate ja mõjuvate esituste tegemiseks.

Tantsuteater avab maailma neile, kes soovivad täiendada oma tantsuoskusi ja etenduskunsti kogemusi. Osalejatel on võimalus õppida lugude ja karakterite loomist, saada väljendusrikasteks tantsijateks ning omandada individuaalseid oskusi, et saavutada laval majesteetlikkust ja ilu.

Klassi on oodatud kõik teadmised. Ring "Focus" sobib tantsusõpradele, kes on alles alustanud tantsuga tutvust, kuid juba edasijõudnud tantsijatele, kes soovivad end täiendada. Kokkuvõttes on Focus tantsuteater tantsukunsti kogemus, mis ühendab klassikalise ja kaasaegse stiili, et luua laval emotsionaalne ja võimas lugu. Liituge meiega, et avastada tantsu graatsilisuse ja ilu uus tase!
Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Keel
Registreerimine
Tantsuteater Focus (7+)
E 17:15 - 18:45,K 17:15 - 18:45,L 12:45 - 14:15
215 47.00 euro/kuu Vene

Info huviringist

  • Vanus: 7-19 aastat
  • Aadress: Tondiraba Huvikool

Õpetajad

Uued huviringid