Street dance tantsukool

Break tants

Break tants – varsti pole vist enam maailmas inimest, kes ei tunneks seda 70. aastatel USA-s sündinud ja üle maa laiali hargnenud tantsustiili. See on jõud, kontroll, kiirus, loovus, suhtumine. See on rohkem kui tants ja sport koos – see on Breaking!

Breigiga tegelemine on suurepärane viis tõsta kehalist aktiivsust läbi mängulise ja meelelahutusliku tegevuse ja sobib eriti hästi tänapäeva lastele, kes veedavad palju aega istudes nutiseadmete ekraanide ees. Kui aga võistlushimust pole ka puudu, siis pakub breigiga tegelemine võimalust osaleda võistlustest ehk breigikeeles “bättlitest” ning alates 2024 aastast saab breigist ka ametlik olümpia spordiala! Seega ligi 50 aastaga on breik läbinud lausa uskumatu teekonda New Yorki põrandaalustelt üritustelt maailma tippspordini - see küll midagigi tähendab!

Riietus olgu mugav ja selline, mis laseb liikuda (mitte liiga kitsas) Jalanõudeks sobivad tossud/ketsid.

Hip-Hop

Hip-Hop on tegevus, mis on loodud inimestele, kes on huvitatud hip-hopi kultuurist ja soovivad õppida seda tantsustiili praktiseerima. See tantsustiil tekkis 1970. aastate lõpus New Yorgis ning sellest ajast on saanud üks kuulsamaid ja populaarsemaid tantsustiile.

Hip-Hop tunnid on loodud selleks, et aidata osalejatel õppida põhilisi hip-hopi liigutusi, sünkroonida neid muusikaga ja luua oma kombinatsioone. Programm sisaldab tantsutehnikat, koordinatsiooni-, rütmi- ja väljendusharjutusi, aga ka erinevate hip-hopi stiilide õppimist, nagu breiktants, locking, popping jne.

Kogenud hip-hopi klubi juhendajad korraldavad regulaarselt töötubasid ja üritusi, et aidata liikmetel oma kogemusi laiendada ja oskusi harjutada. Nad jälgivad pidevalt iga liikme edusamme ja pakuvad personaalseid soovitusi, mis aitavad neil oma tantsuoskusi parandada.

Hip-Hop on oodatud kõik, kes soovivad seda põnevat tantsustiili õppida ja praktiseerida. Liituge meiega, et saada enesekindlust ja saada hip-hopi proffiks!

Urban Contemporary

Urban Contemporary ring on pärimustantsu kaasaegne tõlgendus erinevate stiilide segunemisega. See tähendab, et ringi liikmed õpivad ja harjutavad klassikalist ja moderntantsu elemente, lisaks veel hip-hopi ja naiste tantsu elemente.

Urban contemporary on tänapäeva noortekultuuris muutunud eriti populaarseks oma väljendusrikkuse ja muusikalise vabaduse tõttu. Linna kaasaegse ringi peamine eesmärk on aidata osalejatel seda stiili kompositsiooni, liikumistehnika, muusikalise interpretatsiooni ja improvisatsiooni uurimise kaudu omandada.

Ringiõpetajad juhendavad osalejaid tõhusate, väljendusrikaste kombinatsioonide loomisel. Lisaks pööratakse kursuse käigus erilist tähelepanu isikupärase tantsustiili kujundamisele ja eneseväljendusele läbi liikumise.

Urban Contemporary ringkond võib hõlmata igasuguse koolitustasemega inimesi algajatest professionaalideni. Praktilises mõttes on tegemist tantsustiiliga, mis nõuab osalejatelt füüsilist vormi ja distsipliini, et luua kaunist ja loomingulist koreograafiat. Kokkuvõttes on urban contemporary ring ainulaadne ja põnev tantsukogemus, mis ühendab erinevate stiilide elemendid üheks vapustavaks koreograafiaks. Liitu meiega, et realiseerida oma talenti ja täiendada oma tantsuoskusi!

Break dance tantsukool (7+)-A M.Vetik
E 15:00 - 15:45,K 15:00 - 15:45,R 15:00 - 16:30