(+372) 655 3056

Disaini stuudio

Disain ja käsitöö
Disain ja käsitöö on koht, kus kunstisõbrad saavad õppida uusi käsitöö- ja disainitehnikaid, luua omanäolisi töid ja kunstnikena areneda. Ringi raames saavad osalejad õppida õmblemist, tikkimist, kudumist, nukkude ja mänguasjade valmistamist, samuti graafilise disaini põhitõdesid ja lihtsate rõivamudelite loomist.

Disain ja käsitöö huviring sobib igas vanuses ja oskustega lastele. See aitab arendada loomingulisi oskusi ning innustab looma uusi töid ja meisterdama. Osalejad saavad õppida uusi tehnikaid, jagada kogemusi ja inspireerida üksteist uute loominguliste ideedega.

Lisaks on disain ja käsitöö ring suurepärane võimalus neile, kes soovivad luua omanäolisi trükiseid ja kujundusi. Osalejad saavad õppida graafilise disaini põhitõdesid, mustrite disaini ning luua oma rõiva- või ehtesarja.

Disain ja käsitöö huviring viivad läbi kogenud käsitöömeistrid, kes jagavad oma kogemusi ja teadmisi. Need aitavad osalejatel mõista keerulisi tehnikaid, õppida kasutama tööriistu ja materjale, valida igale õpilasele individuaalse lähenemise ja näidata oma loomingulist potentsiaali.

Disain ja käsitöö on koht, kus saab end kunstnikuna täielikult realiseerida ning luua ainulaadseid töid ja originaalseid kujundusi.


Klaasistuudio
Klaasistuudio on huviring, mis on mõeldud lastele, kes soovivad õppida ja oma loomingulisust avastada läbi klaasikunsti. See huviring pakub ainulaadset võimalust tutvuda klaasi töötlemise tehnikatega ning luua erinevaid kunstiteoseid.

Huviringi klaasistuudio raames saavad lapsed õppida erinevaid klaasitöötlemise tehnikaid, sealhulgas:
- Klaasi lõikamine ja lihvimine: õpilased saavad õppida, kuidas lõigata klaasi erinevate tööriistade abil ja seejärel kasutada lihvimistehnikat, et saavutada soovitud kuju ja sile pind.
- Klaasi värvimine: õpilased saavad õppida, kuidas kasutada erinevaid klaasivärve ja tehnikaid, et anda klaaspindadele erinevaid toone ja efekte.
- Klaasi sulatamine: lapsed saavad tutvuda klaasi sulatamise protsessiga, kus nad võivad ühendada erinevaid klaasitükke või klaasi sulatada, et luua ainulaadseid kujundeid ja mustrid.
- Klaasi vormimine: õpilased saavad õppida, kuidas kuumutatud klaasi vormida erinevate tööriistade abil, et luua erinevaid vorme nagu taldrikud, tassid või ehted.

Osalemine klaasistuudio huviringis annab lastele mitmeid eeliseid, sealhulgas:
- Arendab loovust ja käelisi oskusi: õpilased saavad väljendada oma loovust ja ideid erinevate klaasitööde kaudu ning arendada oma käelisi oskusi.
- Õpetab kannatlikkust ja täpsust: klaasitööd nõuavad kannatlikkust ja täpsust, kuna detailid ja tööd tuleb hoolikalt lõigata ja lihvida.
- Pakub kunstiõpetust ja haridust: õpilased saavad teadmisi klaasikunsti ajaloo, tehnikate ja oluliste kunstnike kohta.

Kui soovite arendada oma loomingulisust läbi klaasikunsti ning avastada erinevaid klaasitöötlemise tehnikaid, siis registreeruge klaasistuudio huviringile ning laske oma loovusel lennata!


Ehete töökoda
Ehete töökoda on huviring lastele, kes soovivad avastada oma loomingulisust ja kujutlusvõimet erinevate ehete loomise kaudu. Selles huviringis saavad lapsed õppida erinevaid tehnikaid ja võtteid ehete valmistamiseks ning luua omaenda meistriteosed ja käsitööd.

Ehete töökoda huviringis saavad lapsed õppida erinevaid tehnikaid ja materjale ehete valmistamiseks, sealhulgas:
- Pärlitöö: õpilased õpivad helmestega punuma helme- ja ehtepaelu, kaelakeesid, kõrvaringe ja teisi ehteid, kasutades erinevaid tehnikaid ja mustristruktuure.
- Niidi ja paela punumine: lapsed õpivad makramee tehnikat ja teisi paeltega punumise meetodeid erinevate niitide ja paelte abil, et luua käevõrusid, kaelakeesid ja ripatseid.
- Polümeersavi ehete valmistamine: lapsed saavad õppida polümeersavi töötlemise tehnikaid, et luua unikaalseid brošüüre, ripatseid ja käevõrusid.
- Metalli ja traadiga töötamine: õpilased õpivad valmistama ehteid, kasutades metallkomponente ja traati, luues originaalseid vorme ja mustreid.

Osalus ehete töökoja huviringis pakub lastele mitmeid eeliseid, sealhulgas:
- Loominguline eneseväljendus ja eneseteostus: lapsed saavad oma individuaalsust ja loovust väljendada, luues unikaalseid ehteid, mis peegeldavad nende endi stiili.
- Peenmotoorika ja täpsuse arendamine: erinevate ehtevalmistamise materjalidega töötamine nõuab peenmotoorika ja täpsuse oskusi, mis aitavad laste arengule kaasa.
- Õppimine erinevatest materjalidest ja tehnikatest: lapsed õpivad erinevate materjalide ja tehnikate kohta ehtevalmistuses, laiendades sellega oma teadmisi selles valdkonnas.

Kui soovid õppida looma enda ainulaadseid ehteid ja arendada oma loomingulist potentsiaali, siis liitu „ehete töökoda“ huviringiga ning sukeldu põnevasse ehete valmistamise maailma!Naga maagia
Naga maagia ehk "Leather Design" on koht, kus osalejad saavad õppida nahatöö tehnikaid ja luua ainulaadseid nahktooteid. Nahktooted on alati olnud populaarsed ja hinnatud staatusega ning nahaga töötamine annab võimaluse mitte ainult funktsionaalseid asju luua, vaid ka oma disainioskusi täiendada.

Naha maagia ringi raames saavad osalejad õppida nahka heegeldama, käsitsi või masinaga õmblema, teritama ja nahalõikeid vastavalt oma vajadustele sobitama. Samuti saavad nad õppida naha värvimis- ja viimistlustehnikaid, et luua oma toodetele ainulaadseid ja jäljendamatuid kujundusi. Ringis töötab kogenud meisterõpetaja, kes õpetab õpilasi nahaga töötama ja demonstreerib, kuidas nahast saab ilusaid ja funktsionaalseid tooteid. Osalejad saavad valida projektide jaoks ideid või töötada oma projektidega ning õpetaja aitab neil raskustest üle saada ja ainulaadse tulemuse saada.

Nahahooldusklubi sobib igas vanuses ja füüsilises vormis inimestele. See annab võimaluse arendada tehnilisi oskusi ja loovust ning aitab osalejatel luua kvaliteetseid ja stiilseid nahktooteid, mida saab kasutada igapäevaelus või olla suurepärane kingitus lähedastele. Nahatööring ei anna mitte ainult võimalust õppida nahaga töötamise tehnikaid, vaid võimaldab ka näidata oma individuaalsust ja loomingulist lähenemist sellest kaunist materjalist toodete loomisele.

Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Registreerimine
Disain ja käsitöö M.Zaboronok (7+)
T 15:45 - 17:15,N 15:45 - 17:15
324 33.00 euro/kuu

Registreerimine on suletud

Ehete töökoda M.Zaboronok (10+)
E 15:45 - 17:15,K 15:45 - 17:15
324 33.00 euro/kuu
Klaasistuudio M.Zaboronok (13+)
E 18:45 - 20:15,N 18:45 - 20:15
A422 33.00 euro/kuu

Info huviringist

  • Vanus: 7-18 aastat
  • Aadress: Tondiraba Huvikool

Õpetajad

Uued huviringid