(+372) 655 3056

3D modelleerimine ja graafika

3D modelleerimise ja graafika huviring on ainulaadne tegevus, mille eesmärk on uurida ja arendada loovaid oskusi arvutigraafika ja 3D modelleerimise vallas. Ringi raames saavad osalejad tutvuda erinevate arvutigraafika ja kolmemõõtmelise modelleerimise programmidega, õppida töötama erinevate arvutus- ja graafiliste vahenditega, samuti luua oma 3D-mudeleid ja -pilte.

Osalejad saavad omandada 3D-mudelite loomise oskused mängu- ja animatsiooniprojektide jaoks, samuti õppida looma realistlikku ja kaunist graafikat erinevatel eesmärkidel nagu reklaam, disain, arhitektuur jne. Õpitakse erinevaid 3D modelleerimise ja graafiliste projektide arendamise tehnikaid - prototüübi loomisest ning valmis projekti renderdamiseni.

Ringi lisategevusena saab korraldada külalisloenguid 3D modelleerimise ja graafika valdkonna professionaalsetelt spetsialistidelt. Kursuse käigus saavad osalejad arutada ka oma projekte ning saada tagasisidet teistelt osalejatelt ja õpetajatelt.

3D modelleerimise ja graafika huviring on suunatud loomingulise potentsiaali arendamisele, mõtlemisoskuse ja tehniliste oskuste arendamisele arvutigraafika ja ruumilise modelleerimise vallas. Osalejad saavad näha, kuidas nende visandid arvutimaailmas reaalsuseks saavad, saavad võimaluse töötada huvitavas ja uuenduslikus valdkonnas.

Selle tulemusena on osalejatel võimalik omandada väärtuslikke oskusi ja teadmisi 3D-modelleerimise ja graafika vallas, mis võivad olla lähtepunktiks tulevasele karjäärile arvutigraafika, disainianimatsiooni jms vallas. Samuti saate luua oma isiklikke projekte ja arendada oma loovust.

Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Keel
Registreerimine
3D modelleerimine ja graafika (10+) M.Larjuhhin
K 17:15 - 18:45,R 17:15 - 18:45
A327 33.00 euro/kuu

Registreerimine on suletud

Info huviringist

  • Vanus: 10-19 aastat
  • Aadress: Tondiraba Huvikool

Õpetajad

Uued huviringid