(+372) 655 3056

Filmistuudio

Tutvustus ja sissejuhatus. Filmi loomine ideest esilinastuseni. Kinematograafia kategooriad ja žanrid. Stsenaariumi kategooriad. Töö kaameraga, kaamera ees ja kaamera taga. White balance ja muud valgusefektid. Lähi- ja kaugvõtted. Videomontaaži kategooriad. Filmimise võttepunktid (rakurss) ja nende efekt materjalile. Lev Kuleshovi kaadrimontaaž. Sisekaadrimontaaž. Videomontaaži põhimõtted. Režissööristsenaarium ja montaažilehed. Kinožanrid. Režissööri koostöö näitlejaga ja näitleja töö iseendaga. Näitlemisoskus. Kõnekunst. Retoorika. TV ja filmi erinevused. Lühikaadripõhine mõtlemine ja muusikavideo. Dokumentaalfilm. Telesaate kategooriad. Televisiooni lugu. Teleajakirjandus. Raadio ja ajakirjandus. Intervjuu. Uudised. Uudistetöö eripärad. Saatejuht, reporter ja kaameramees. Jutusaade ja töö publikuga. Televisiooniprogrammide edastamine ja nende sisu vormistamine. Interneti TV. Produtsent. Reklaam ja PR.
Huviring
Aeg