(+372) 655 3056

Fotostuudio

Fotoring on tegevus, mis võimaldab õppida ja arendada fotograafia- ja videooskusi. Selle ringi kaudu õpivad osalejad tundma fotograafia tehnilisi aspekte, nagu säritus, ava, katik ja fookus, aga ka ajastuse, kompositsiooni, meeleolu ja emotsioonide loomingulisi aspekte.

Ringis osalejatel on võimalus õppida kaameraga töötamist. Telefonikaamerast kuni professionaalse foto- ja videokaamerani. Samuti õpivad nad tundma erinevat tüüpi fotograafiat, nagu portreed, maastikud, makro- ja ööfotograafia. Ringi lisategevusena saab korraldada ekskursioone erinevatesse pildistamispaikadesse, näiteks parkidesse, muuseumidesse, galeriidesse jne.

Fotoring on suunatud loovuse, kujutlusvõime, loova mõtlemise ja kujutava kunsti arendamisele. Osalejatel on võimalus end väljendada ning näidata oma andeid ja oskusi. Samuti aitab ring kaasa üldoskuste täiendamisele suhtlemise, rühmatöö ja kriitilise mõtlemise vallas.

Ringi tulemusena ei omanda osalejad mitte ainult teadmisi ja oskusi fotograafia vallas, vaid saavad ka reaalseid oskusi elus kasutamiseks. See võib olla suurepärane lähtepunkt tulevasele fotograafia ja videograafia erialale ning võimaldada neil oma hobi paremini nautida.

Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Registreerimine
Fotograafia kursus (10+)
T 17:15 - 18:45,R 17:15 - 18:45
A421F 33.00 euro/kuu

Info huviringist

  • Vanus: 7-18 aastat
  • Aadress: Tondiraba Huvikool

Õpetajad

Uued huviringid