(+372) 655 3056

Laevamudelism (8-19 aastat)

Laevamudelismi ring on põnev tegevus, mis pakub huvi nii lastele kui ka täiskasvanule. Selles ringis saavad osalejad õppida, kuidas luua erinevate laevade mudeleid, alates purjekatest kuni uuemate laevadeni. 

Koos õpitakse tegema mudeleid, nende valmistamiseks õpitakse kasutama erinevaid materjale ja tööriistu (nt käärid, liim, värvid ja palju muud). Lisaks saadakse teada huvitavaid ajaloolisi fakte iga laeva kohta ja kuidas neid erinevatel ajaperioodidel kasutati.

Laevamudelismi ring on suunatud töökuse, kannatlikkuse ja loova mõtlemise arendamisele. Igal osalejal on siin võimalus näidata oma individuaalsust ja loovust.

Kursuse lõpus on igal osalejal võimalus demonstreerida oma mudelit ning osaleda laevamudelismi ringide näitustel ja võistlustel. See on suurepärane motivaator lastele ja täiskasvanutele. 

Laevamudelismiklubi on suurepärane tegevus igas vanuses ja oskustasemele, mis aitab arendada loovust, uurida ajalugu ja omandada uusi oskusi, mis võivad olla kasulikud mitte ainult modelleerimisprotsessis, vaid elus laiemalt.

Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Keel
Registreerimine
Laevamudelism (8+ ) V.Kovaljov (alates 1.10.24a)
T 16:30 - 18:00,R 16:30 - 18:00
007 35.00 euro/kuu Vene

Info huviringist

  • Vanus: 8-19 aastat
  • Aadress: Tondiraba Huvikool

Õpetajad

Uued huviringid