Sünnipäevad

Tallinna Tondiraba Huvikool pakub Teile erinevaid võimalusi eriliste sündmuste nagu lasteaia- või kooli lõpupidu korraldamiseks.
Samuti pakume võimalust tähistada Teile mugavalt ning lastele meeldejäävalt sünnipäevi või muid koosviibimisi. 2,5-tunnine programm sisaldab endas 1,5 tunnilist meisterklassi Teie poolt valitud temaatikaga + 1 tunnist banketti.
Vastavalt Eestis kehtivatele õigusaktidele ei võimaldata maksuvabastusi laagrite, ekskursioonide ja diskode puhul. Lisatasu eest on võimalik tellida diskoteeki, karaoket ning õhtujuhi ja fotograafi teenuseid.
Palume broneerida Teie poolt planeeritav üritus vähemalt 14 päeva varem, et tagada Teie poolt valitud meisterklassi läbiviimine erialaspetsialisti poolt. Kohustuslik on vahetusjalatsite olemasolu!

Floristika

Lillekompositsioonide loomine on väga huvitav tegevus, mis pakub kõikidele huvi. Floristika on kaasahaarav, arendab maitsetunnetust, kujutlusvõimet, loomingulisi oskusi. Floristikast on raske loobuda, sellega tuleb liituda.

Käsitöö ja disain

Oma kätega saab luua originaalsed aksessuaare ning muid esemeid. Tuleb enda fantaasial lasta lennata ning kätel tööd teha.

Joonistamine

Joonistus või maal klassikalises või eksperimentaal segatehnikas.
Kompositsiooni, värvusõpetuse ja perspektiivide põhitõed. Natüürmortidest ja lillemaalidest portreede, figuuride ja maastikumaalideni. Leiame üles oma loomingulise soone! Samas saab ennast rõõmustada akvarell tehnikas postkaartidega botaanika elementidega.

Keraamika

Lapsed peol saavad tutvuda tõelise keraamika töökojaga. Lisaks saavad lapsed meistri abil voolida keraamilise kujuke kõiki keraamika põhitõdesid silmas pidades. Savist valmistatud tööd antakse kätte kohe ja nad rõõmustavad teid veel kaua meenutades teile seda pidu.

Kulinaaria

Sünnipäev on heaks põhjuseks küpsetada koos sõpradega maitsvaid muffineid. Ootame sind!

Arvuti

Lapsed saavad luua mängu tegelaskuju, saavad teada animeerimise nipid, saavad proovida ennast programmeerija, veebilehekülje või arvutimängude looja rollis.

Lego ja robotitehnika

kaasahaarav töötuba, kus lapsed saavad arendada oma tehnilist mõtlemist ja töötada meeskonnas. Seda kõike tänu uusimale tehnilisele varustusele: tahvelarvutid, digitaalsed andurid, andmelugejad.

Lasketiir

seal te õpite käsitlema strikeball relva, tulistada päris relvade realistlikest plastik ja metaall relva koopiatest (automaadid, püstolid). Korraldada laskevõistlused.

Põnevad eksperimendid

laps saab teadmised sellest milliseid töid viiakse läbi laboris ja kuidas viia läbi katseid. Keda ja mida me näeme mikroskoobi all!? Kui palju hambapastat on vaja elevandi jaoks, kuidas suhkrust teha monstrit, mis asi on zombie-vedelik ning teha slaimi oma kätega.

ATV

Kaasahaarav sõit ATV-ga annab võimaluse tunda ennast tõelise motosportlasena. Proovida pähe motosportlase kiivrit ja muud ohutusvarustust.  Sellel huvitaval õpingul me õpetame teile ATV-ga sõitmist ning teil tekkib võimalus teha lõbusõitu.