Tulevane arst

Huviring lastele "Tulevane arst" on tegevus, mis aitab arstiks saamisest unistavatel lastel arendada oma teadmisi ja oskusi meditsiini ja tervishoiu vallas. Tundid sisaldavad teoreetilist koolitust, praktilisi harjutusi ja ekskursioone raviasutustesse.

Ringis osalejad saavad teadmisi erinevatest kehasüsteemidest, ravimeetoditest ja erinevate haiguste diagnoosimisest. Lisaks saavad lapsed selgeks elementaarsed hügieenitavad, haigusi ennetada ja oma tervise eest hoolt kanda. Tunnid toimuvad lastele kättesaadavas keeles, ilma keerulisi termineid ja valemeid kasutamata.

Tundide raames viiakse läbi erinevaid praktilisi harjutusi, nagu tulevaste arstide esmaabi koolitamine, tervisenäitajate mõõtmine, patsientide eest hoolitsemine ja palju muud. Lisaks antakse lastele võimalus külastada haiglaid, laboreid ja muid raviasutusi, kus nad saavad kohtuda tõeliste spetsialistidega ja näha, kuidas nad töötavad.

Ring "Tulevane arst" on mõeldud lastele alates 10. eluaastast, millest saavad osa võtta nii lapsed, kes unistavad arstiks saamisest, kui ka need, kes soovivad oma teadmisi meditsiini ja tervishoiu vallas täiendada. Ringis osalemine aidata lastel arendada oma juhtimisoskusi, meeskonnatöö oskust, õpetab lapsi hoolitsema oma ja teiste inimeste tervise eest.
Tulevane arst (13+) S.Matin
R 17:15 - 20:15