Auto-motoring

ATV on populaarne transpordivahend. Sellega sõitmine pakub juhile palju naudingut, positiivseid emotsioone ja erksaid muljeid.
Väga oluline aspekt on seal see, et sõit oleks ohutu. See kursus sisaldab nii teoreetilisi, praktilisi tunde kui ka ATV juhtimise õpet.
Õpetatakse ATV-d juhtima, alustades liiklusreeglite ja lõpetades viisaka liikluskultuuriga. Uurime ATV ehitust ning vajalikke remondi- ja hooldusprotseduure ning rakendame neid teadmisi praktikas.

Omandatud teadmised aitavad õpilasel iseseisvalt ATV-d juhtida ja liiklusolukorda õigesti hinnata. Võimalus iseseisvalt diagnoosida ja parandada rikkeid, samuti hooldada seadmeid. See ring sobib neile, kes soovivad saada tõeliseks juhiks ja minna põnevale teekonnale auto-moto tehnoloogia maailma.
Auto-motoring (10+) R.Kin
E 15:45 - 17:15,R 15:45 - 17:15