(+372) 655 3056

Kitarriõpe

Tundides õpib laps lugema tabulatuuri, mängima kergeid meloodiaid ja saateid, õpib häälestama kitarri, hoidma pilli õigesti ja rühti kahjustamata, õpib käte õiget asendit, parandab kuulmist, rütmitaju, areneb käte peenmotoorseid oskusi, õpib mängima ansamblis, saab teada huvitavat noodikirjas. Tutvub avara kitarrimaailmamuusikaga. Õpib teadlikult kuulama muusikat,
Kitarr kodus on kohustuslik! Soovitav on alustada 9-aastaselt. Koolitusel on kohustuslikud kodutööd, kuna kitarrimäng on oskus ja seda arendatakse.
Kitarrimängu õppimine ei ole lihtne, pikk ja kohati väga energiamahukas, täismahus Tondiraba Huvikoolis õppekursus kestab 5 aastat. Kuid kitarri mängimine on suurepärane igas vanuses. Koolituse kiirus ja sügavus sõltuvad täielikult õpilaste individuaalsetest omadustest ja tema soovist. Seetõttu on igale algaja kitarristile tunnid täiesti individuaalse lähenemise ja programm. Ootame Teid uuel õppeaastal!
Huviring
Aeg
Kabinet
Hind