(+372) 655 3056

Arengukool, beebikool

ARENGUKOOLI tunnid toimuvad professor M. Lazarevi meetodil põhineva INTONIKA metoodika järgi - see on isiksuse areng ja maailma tunnetamine  HELI - NÄIDETE - LIIKUMISE kaudu. Meeldivas ja turvalises keskkonnas tantsitakse, lauldakse, tutvutakse nootidega, mängitakse lastele mõeldud muusikainstrumentidel. Lastel areneb muusikaline kuulmine, kõne, mälu, motoorika, kuulmis- ja õppimisvõime. Tunnid toimuvad kogemustega pedagoogi Ljudmilla Solovjova juhendamisel, kes on täiendanud oma teadmisi SONATAL - INTONIKA Moskva keskuses professor M. Lazarevi juures. Arengukoolis harjutame näpumange ja tegeleme muusikaliste kõnearendusmängudega. Teeme logopeedilisi harjutusi, mängime liikumis- ja ringmänge. Kavas on ka käelised tegevused: voolimine, aplikatsioon, joonistamine. Mõningase aja pühendame muusikalisele tegevusele: rütmitunde ja hääle arendamine, tantsuelementide õppimine.
Huviring
Aeg
Kabinet
Hind