(+372) 655 3056

Filmistuudio (10-19 aastat)

Ameteid on erinevaid, kuid kõige põnevam ja kaasahaaravam on neist režissööriamet. Kes satub sellesse maailma, saab igavesti õnnelikuks.

Tundub, et kino on justkui midagi keerulist ja ainult täiskasvanutele. Telekidsi lastestuudio on mõeldud lastele. Seal on 2 rühma, vanuses 9-13 ja 13-18 aastat. Ka kõige pisemad teavad, kuidas videokaamerat käsitseda! 

Lastele antakse võimalus oma ideid filmiks või koomiksiks muuta. See hõlmab strenaariumide kirjutamist, valgustust, ekspositsiooni ehitamist, heli loomist. Samuti saavad lapsed aimu erinevatest filmižanridest.

Pole palju loomestuudioid, kus saab olla samaaegselt kunstnik, muusik, näitleja, grimeerija, tehnik, kirjanik, juht, lugeja ja leiutaja. 
Film ühendab kõik need oskused, andes lapsele võimaluse valida eelpool nimetatu seast meelepäraseim!

Lisaks antakse välja lühifilm, mille loomisel on pisikesed kinohuvilised algusest peale käed külge löönud - ette valistanud, filminud, järeltöödelnud. Võimalik on teha joonisfilme, plastiliini-ja legoanimatsioone.  
Ka selline suund nagu raamatutreiler on omaette populaarsus - väike film - lant, mis pakub lugemiseks huvitavat raamatut.

Ja loomulikult ei jää meie filmid kooli seinte vahele. Osaleme aktiivselt filmifestivalidel, kus oleme saanud tubli töö eest diplomeid ja auhindu ka väljaspool Eesti lavalaud, näiteks Sloveenias, Rootsis, Peterburis, Kaasanis ja Moskvas. 

Kino ei seisne ainult tehnikas ja loovuses. Kino on ka suurepärane võimalus märgata lapse mõttemaailma. Lapsed, sageli ise aru saamatagi, kirjutavad stsenaariume ja elavad justkui väljamõeldud lugude etendamisel omi emotsioone välja. 

Me kõik töötame koos nagu üks meeskond, olles kõik võrdsed!
Huviring
Aeg
Kabinet
Hind
Keel
Registreerimine

Info huviringist

  • Vanus: 10-19 aastat
  • Aadress: Tondiraba Huvikool

Õpetajad

Uued huviringid