Enesekaitse

Enesekaitse on suurepärane võimalus õppida end rünnaku korral kaitsma.

Tundides õpitakse erinevaid võitluskunstipõhiseid enesekaitsetehnikaid, omandatakse algteadmised olukorra analüüsist ja enesekaitsestrateegia valikust, tugevdatakse oma füüsilist vormi ja tõstetakse enesekindlust.

See ring on avatud kõigile vanusegruppidele ja erineva füüsilise vormisolekuga osalejatele ning pakub lisaks spordirõõmule ka igapäevase turvalisuse suurendamise võimalust.

Ära jäta kasutamata võimalust õppida end kaitsma ning tunnetada keha ja vaimu harmooniat enesekaitseringiga!

Võitluskunstide tund aitab õpilastel arendada nii füüsilisi kui ka vaimseid võimeid, õppides erinevaid võitlustehnikaid. Ringi raames tutvustatakse õpilastele põhilisi võitluskunstide tehnikaid, sealhulgas karate, Tai poks, kickbox ja teisi.

Tundides kasutatakse mitmekesiseid vahendeid, nagu kindad, poksikotid, poksipadjad ja palju muud, mis võimaldab õpilastel ohutult harjutada tehnikat, kahjustamata oma partnereid. Lisaks annavad tunnid õpilastele võimaluse arendada oma füüsilist vormi, painduvust ja vastupidavust.

Võitluskunstid on suurepärane valik neile, kes soovivad õppida enesekaitset, leida mõttekaaslasi meeskonnast ning nautida aktiivset ja põnevat spordiala. Lisaks aitab võitluskunstide õppimine arendada enesekindlust ja distsipliini, mis on kasulikud nii igapäevaelus kui ka tulevikus, kui tuleb ületada väljakutseid ja saavutada eesmärke.

Enesekaitse 7+

Enesekaitse 10+