Disain ja rõivaste modelleerimine

Näputöö kursusele võetakse vastu üle 7-aastaseid lapsi, ideaalne on huvi olemasolu töö, loovuse ja kunsti vastu. Garanteeritud teadmiste omandamine erinevatest tehnikatest ja materjalid. Näputöökursus aitab kaasa arengule ja iseseisvaks eluks valmistumisele, loomingulisele eneseteostusele, töökusele, peenmotoorika arendamisele, eneseväljendusele läbi meisterdamise.

Kursusel õpitakse erinevaid käsitöötehnikaid ja oskusi: kääridega lõikamist, õmblemist, tikkimist, kudumist, kudumist ja palju muud vastavalt vanusele ja programmile.

Interjööri nukk kursus on kollektsionääride ja lihtsalt kaunite disainerite asjatundjate seas huvi äratanud juba aastakümneid.
Kursus uuendajatele, tulevastele nõelnaistele, kes soovivad õppida valmistama kootud, savist, tekstiilist ja paljusid muid isetehtud nukke kui ainulaadseid suveniire igas vanuses. Paljude inimeste jaoks jäävad nukud endiselt saladuseks, sest nende kaunitaride detailid mõtleb iga meister peensusteni läbi: meik, soeng, riided – kõik see on joonistatud ja õmmeldud ühes eksemplaris vastavalt algsele ideele. autor.

Koolituskursusel tutvustatakse erinevaid Amigurumi interjööri nukke, riidest, pööningul, Big legged, Tilda, nailonist sukkpüksid ja papier-mâche. Kursus "Sisustusnukk" aitab arendada töökust ja loovust, luua ainulaadseid kingitusi. See saab olema väga huvitav ja praktiline!
Disain ja rõivaste modelleerimine Irina Eggi (13+)
E 17:15 - 18:45,N 17:15 - 18:45

Moetrend (10+) Т.Kochetova (alates 15.03.2024)
R 17:15 - 18:45,L 12:00 - 13:30